Warszawa miasto dla ludzi

Spotkanie z panią prezydent

Byliśmy na spotkaniu z panią prezydent Warszawy. Na spotkanie z panią prezydent zaprosiła nas pani prezydent. Za pomocą ogłoszenia w gazecie. Oprócz nas na spotkaniu było bardzo dużo mieszkańców i urzędników miejskich. Nie było tylko pani prezydent.

Prezydent Waltz zaprosza na spotkanie, na które nie przychodzi

Taka forma komunikowania się pani prezydent z mieszkańcami nie dziwi. W ciągu ośmiu lat prezydentury dająca się zauważyć nieobecność stała się standardową formą jej obecności. Rok temu, przy okazji referendum, pani prezydent stwierdziła, że duża ilość podpisów pod wnioskiem o referendum nauczyła ją, że mieszkańcy potrzebują spotkań ze swoją prezydent i rozmów na temat miasta.

Rzeczywiście postęp jest – przedtem pani prezydent nie zapraszała na spotkania, na które nie przychodziła, a teraz zaprasza. To niewątpliwie wyjście naprzeciw mieszkańcom, dowód zwiększającej się otwartości Ratusza.

Dziękujemy za zaproszenie, pani prezydent. My też zapraszamy panią na spotkanie, w dniu 16 listopada. Przy urnach wyborczych będzie się odbywało spotkanie na temat wyboru Hanny Gronkiewicz Waltz na trzecia kadencję. Nas tam oczywiście nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kod Captcha * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Nasza akcja na fejsie
Warszawa bez reklam!