Warszawa miasto dla ludzi

Warszawa Powiśle jednak przetrwa

Ostatnio Straż Miejska zakłóciła spoczynek nocny wielu mieszkańców. Wiadomość o nalotach na Warszawę Powiśle tak wkurzyła tysiące warszawiaków, że z nerwów nie mogli spać po nocach.

Na szczęście Urząd Dzielnicy Śródmieście odrzucił wniosek ze Straży Miejskiej, która chciała żeby Warszawie Powiśle odebrać koncesję na sprzedaż alkoholu. Właściciele Warszawy Powiśle i innych lokali rozmawiali z władzami miasta i uzgodnili, że będą bardziej pilnować porządku wokół klubokawiarń, a miasto jest otwarte na pracę nad nowym uregulowaniem sprawy ciszy nocnej w Warszawie.

klub powiśle nocą

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
Po prawie dwóch tygodniach nerwówki okazało się więc, że wniosek strażników o wykończenie klubokawiarni to był tylko taki żart, a władze dzielnicy jednak mają świadomość tego, że klubokawiarnie wiele wnoszą do życia miasta. Nawet zadeklarowały ustami burmistrza, że chcą ich rozwoju. Proszę, proszę: czyli nie jest tak źle. Wbrew obawom Warszawa jednak nie jest wioską obliczoną wyłącznie na komfort słuchaczek Radia Maryja. Okazuje się, że mieszkamy w mieście, które chce i potrafi być metropolią, że sporne sprawy są załatwiane w sensowny sposób, a władze myślą zanim coś zrobią.

Mamy zatem szczęśliwy finał całej operacji: otworzyła się szansa na całościowe załatwienie problemu, który narastał przez lata, mieszkańcy Śródmieścia zyskali, bo klubokawiarnie będą teraz zwracały baczniejszą uwagę na niehałasowanie w nocy, a właściciele klubokawiarń mogą się uspokoić, bo okazuje się, że władze miasta jednak nie czyhają z nożem w zębach żeby ich zarżnąć. Może dzięki temu wszyscy się wyśpią i nareszcie będą pogodniejsi. Dobranoc Państwu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kod Captcha * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Nasza akcja na fejsie
Warszawa bez reklam!