Warszawa miasto dla ludzi

Spotkanie z panią prezydent

Byliśmy na spotkaniu z panią prezydent Warszawy. Na spotkanie z panią prezydent zaprosiła nas pani prezydent. Za pomocą ogłoszenia w gazecie. Oprócz nas na spotkaniu było bardzo dużo mieszkańców i urzędników miejskich. Nie było tylko pani prezydent.

Prezydent Waltz zaprosza na spotkanie, na które nie przychodzi

Taka forma komunikowania się pani prezydent z mieszkańcami nie dziwi. W ciągu ośmiu lat prezydentury dająca się zauważyć nieobecność stała się standardową formą jej obecności. Rok temu, przy okazji referendum, pani prezydent stwierdziła, że duża ilość podpisów pod wnioskiem o referendum nauczyła ją, że mieszkańcy potrzebują spotkań ze swoją prezydent i rozmów na temat miasta.

Rzeczywiście postęp jest – przedtem pani prezydent nie zapraszała na spotkania, na które nie przychodziła, a teraz zaprasza. To niewątpliwie wyjście naprzeciw mieszkańcom, dowód zwiększającej się otwartości Ratusza.

Dziękujemy za zaproszenie, pani prezydent. My też zapraszamy panią na spotkanie, w dniu 16 listopada. Przy urnach wyborczych będzie się odbywało spotkanie na temat wyboru Hanny Gronkiewicz Waltz na trzecia kadencję. Nas tam oczywiście nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kod Captcha * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Nasza akcja na fejsie
Warszawa bez reklam!